ورود | ثبت نام


سبد خریدتان در حال حاضر خالی می‌باشد.

تلفن: 34328909-041

دسته بندی ها محصولات

پیام مدیر عامل پرینت پست الکترونیکی
خداوند بزرگ را شاکریم که فرصت خدمت به شما را برای من و همکارانم در شرکت پایور اندیش فراهم کرده است. خدمت به شما را عبادت خالق می دانیم. از نظر ما همیشه حق با مشتریان است و شما لایق بهترین ها هستید.
شرکت پایور اندیش از بدو تاسیس کوشیده است تا با تولید انواع قالب و ابزار نیازهای اساسی مشتریان را تامین نماید و در حال حاضر در زمینه تولید انواع الکترموتور پمپ آب و 8/1 کولری ضمن حفظ جایگاه خود و افزایش رضایتمندی مشتریان و با انتقادپذیری بالا در جهت تولید محصولات با کیفیت و تنوع در تولیدات در حال فعالیت می باشد.
امیدواریم در آینده نیز با یاری خداوند متعال و همفکری تمام همکاران در زمینه تنوع تولیدات و  توسعه روز افزون شرکت بتوانیم رضایت مشتریان خود را جلب نماییم.

 

 

تماس با ما

address آدرس:
تبریز، شهرک شهید سلیمی 45 متری دوم بین 30 متری اول و دوم
tell
تلفن:
34328909 (41)
fax
فکس:
34328909 (41)
e-mail
ایمیل:

نظرات شما

مدیر سایت
اولین یاداشت در دفتر مهمان از طرف مدیر سایت به منظور تشکر از حضور شما در وب سایت و همچنین ...

آخرین اخبار

مزایده

شرکت ساخت ابزار و قالب های صنعتی پایوراندیش به شماره 1413 در نظر دارد یک دستگاه  وانت مزدای 2000  و یک دستگاه پرس 100 تنی از طریق مزایده عمومی به فروش برساند لذا متقاضیان می توانند جهت بازدید و دریافت اسناد شرکت در مناقصه به...

کارگاه ریخته گری چدنی

کارگاه ریخته گری قطعات چدنی شرکت پایور اندیش (سهامی خاص)با سرمایه گذاری بالغ بر 46 میلیارد ریال توسط شرکت موتوژن (سهامی عام)در شهرک شهید سلیمی 45 متری دوم بین 30 متری اول و دوم به بهره برداری رسید و با حضور...


ادامه اخبار »